Skip to main content

Turcademy

Turcademy Türkiye Akademik Yayınlar Platformu

Binlerce Türkçe Akademik Kitap Tek Tık Uzağınızda - TURCADEMY

Binlerce Türkçe akademik kitaba ulaşamadık daha önce hiç bu kadar kolay olmamışt. Türkiye'de yayınlanan akademik kitaplara tek bir platform altında kullanıcılara eriştirmeyi hedefleyen Turcademy platformu 3000'e yakın akademik dermesiyle kullanıcılara farklı disiplinlerde çözümler sunmaktadır. Ülekimizde yayınlanan ve etki faktörü yüksek akademik alanda öncü olan beş yayınevi ile akademik yolculuğa başlayan Turcademy platformu dermesine yeni yayınlar ve yayınevleri katarak akademik hayattaki yolculuğuna devam edecektir.

Anı Yayıncılık, Gazi Kitabevi, Palme Yayıncılık, Pegem Akademi ve Seçkin Yayıncılık gibi değerli payladaşlarının katkısıyla, Informascope firması tarafından geliştirilen Turcademy Türkiye Akademik Yayınlar Platformu ile ilgili daha detaylı bilgi için www.turcademy.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Turcademy 16. Altın Örümcek Web Ödülleri'nde Finalde!

Informascope firması olarak Türkiye’deki akademik yayınları tek bir portal altında toplamak ve araştırmacılara katkıda bulunmak amacıyla geliştirmiş olduğumuz Turcademy Veritabanı; Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan, 16. Altın Örümcek Web Ödülleri Juri Komitesi tarafından “eğitim” kategorisinde finale yükselmiştir. Farklı kategorilerde birbirinden değerli firmaların yarışacağı finalde eğitim kategorisinde yer almak ve sektörümüzü temsil etmekten gurur duyuyoruz. Finale yükselen projeler içerisinde her kategoride  en iyi proje halk oylaması ile belirlenecektir ve bu nedenle sizlerin çok değerli desteklerinizi bekliyoruz. Aşağıda yer alan görseli ya da linki tıklayarak, eğitim kategorisinde, Turcademy sayfamıza oylarınızla destek verebilirsiniz.

 

16. Altın Örümcek Web Ödülleri Halk Oylaması İçin

Turcademy veritabanı için

 

Halk oylaması hakkında: Halk oylaması 28 Eylül tarihine kadar devam edecektir. Her kategoride sadece bir adet web projesine oy verebilmektesiniz.  Oylamayı tamamlamak için tüm kategorilerde oy kullanabileceğiniz gibi sadece bir kategoride de oy kullanmanız yeterli olacaktır.